PttAVM  2.1.6 APK (Premium Cracked)

PttAVM 2.1.6 APK (Premium Cracked)

4.1 (11612)Apps, Shopping

App Information of PttAVM - Güvenli Alışveriş Merkezi

App Name PttAVM - Güvenli Alışveriş Merkezi v2.1.6
Genre Apps, Shopping
Size16M
Latest Version2.1.6
Get it On Google Play
UpdateMay 16, 2022
Package Namecom.pttem.epttavm
Rating 4.1 ( 11612 )
Installs500,000+

Description of PttAVM 2.1.6 APK (Premium Cracked)

Türkiye’nin en güvenilir milli e-ticaret platformu PttAVM.com olarak, 2 asırlık PTT güvencesi ile bugüne kadar hiçbir e-ticaret sitesinin ulaşamadığı ülkemizin en uzak noktalarına e-ticaret hizmeti sunuyoruz.
Ülkemizde gelişmekte olan e-ticaret sektöründe en önemli değer olan “güven” unsurunu yeniden yapılandırıp, müşterilerimize koşulsuz şartsız hizmet sunuyoruz.
Dinamik yapımızı ve kolay kullanım avantajımızı, ekonomik satış vizyonumuzla birleştirerek, etkili bir alışveriş imkânı sağlıyoruz. Kurulduğumuz 17 Mayıs 2012 tarihinden itibaren ekonomik ve kaliteli ürün anlayışıyla daha geniş kitlelere ulaşıyoruz.
PttAVM.com olarak; elektronikten ev ürünlerine, mutfak gereçlerinden, moda ürünlerine kadar farklı ihtiyaç ve tarza hitap eden milyonlarca ürün & indirimli fiyatlarımızla, müşterilerimize yeni bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.
Ayrıca Tarım Kredi Kooperatifleri, Orman Genel Müdürlüğü (OGM) ve Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) vb. kurumların taze, doğal ve sağlıklı ürünlerini de PttAVM.com üzerinden müşterilerle buluşturuyoruz.
Yenilikçi vizyonumuz ile her geçen gün büyüyor ve sektörün öncü kuruluşu olma yolunda hızla ilerliyoruz.
Turkey’s most reliable national e-commerce platform as my pttavm.co, we offer two century old post office with the assurance that so far no e-commerce to the far reaches of our country can not reach the site of e-commerce services.
We restructure the “trust” element, which is the most important value in the developing e-commerce sector in our country, and offer unconditional service to our customers.
By combining our dynamic structure and easy-to-use advantage with our economic sales vision, we provide an effective shopping opportunity. Since May 17, 2012, when we were founded, we have been reaching a wider audience with an economic and quality product approach.
As PttAVM.com; We offer our customers a new shopping experience with our millions of products that appeal to different needs and styles, from electronics to household products, from kitchenware to fashion products, & discount prices.
In addition, Agricultural Credit Cooperatives, General Directorate of Forestry (OGM) and Atatürk Forest Farm (AOÇ) etc. We bring together the fresh, natural and healthy products of the institutions with the customers through PttAVM.com.
With our innovative vision, we are growing day by day and progressing rapidly to become the leading company in the sector.
Çeşitli performans iyileştirmeleri ve arayüz düzenlemeleri yapıldı.

Download PttAVM – Güvenli Alışveriş Merkezi APK for Android

  1. Go to “Settings” and toggle on “Unknown Sources”.
  2. Download PttAVM – Güvenli Alışveriş Merkezi APK for Android.
  3. Tap on the downloaded file id com.pttem.epttavm.
  4. Tap on “Install” by giving all the required permissions.
  5. Wait for the installation process to be completed.

PttAVM – Güvenli Alışveriş Merkezi What’s New:

– Minor bug fixes

– Minor improvements and text changes

Leave a Reply

Your email address will not be published.